Go down
Aron
Aron
Admin
Število prispevkov : 69
Starost : 56
Kraj : Ljubljana
https://portalsvetlobe.si/

Koshi zvonček za sprostitev Empty Koshi zvonček za sprostitev

on 21.12.19 21:42
Pozdravljeni,

tokrat objavljam čudovito sprostitveno glasbo, ustvarjeno s koshi zvončkom. To je samo kratek insert, več pa v kratkem. Sledite mi tudi na mojem profilu na Soundcloud - KLIK TUKAJ

Koshi zvončki so izjemno nežni, zvok je kristalen in pomirjajoč, zato so zelo učinkoviti za relaksacijo, tako individualno kot na skupinskih delavnicah. Z uporabo koshi zvončkov lahko povsem spontano in intuitivno izvajamo prijetno in pomirjujočo glasbo s terapevtskim učinkom.

Koshi zvončki imajo osem akordov, ki so zvarjeni s srebrom v kovinski plošči, na dnu pa so nastavljeni z resonančno cevjo. Natančna nastavitev ustvarja igro jasnih tonov, ki je bogata s pridihom narave. V odtenkih krajših akordov, postopno prevladujejo in postanejo osnove, s čimer se tvori krožno območje tona. S kristalnim kamnom na vrvici ustvarjamo sproščujoč kristalni zvok, ki nas lahko pusti v čudovitem ambientu. Zvonček bo tako igral bo z vetrom in nas ponesel v nepričakovano melodijo.

Nazadnje urejal/a Aron 25.12.19 15:11; skupaj popravljeno 1 krat

Število prispevkov : 5

Koshi zvonček za sprostitev Empty Čudovito

on 22.12.19 12:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Ojla,

res je čudoviti zvok, te full pomirja. Hvala, ker delite te izkušnje in možnosti, saj vsem nam močno koristi. Ob poslušanju melodije zvončka sem se počutil kot v nekem drugem svetu..

Hvala  bounce
Nazaj na vrh